IT CAMP 4th Edition: Start Your Future

IT CAMP 4th Edition: Start Your Future

Category : Všetci

Štvrtý IT Camp za dverami – tešíte sa? Ceny, témy, všetko už v procese prípravy. Zarezervuj si svoje miesto v stane  https://goo.gl/forms/mSEpltdN8iaL7Lrh2
★ O ČOM TO BUDE? ★
Predovšetkým a hlavne o kódení.

A o tom, aby sa stretli ľudia s rovnakou vášňou pre programovanie, aby sme si spoločne otestovali, čo dokážeme, zabavili sa, vyhrali skvelé ceny, spoznali zaujímavých ľudí a firmy v IT kraji, a získali vysnívanú stáž alebo prax na leto, brigádu či dokonca prácu práve v niektorej z najlepších žilinských IT firiem. Projekty, na ktorých sa bude pracovať, si môžeš pozrieť tu: http://bit.ly/2oO2Eep Nemaj strach, ak si si nie istý, či všetko zvládneš. Pomáhať pri práci nám budú skvelí mentori z firiem Azet, Emtest, Descartes a Kros.

★ KOHO ČAKÁME? ★
Stredoškolákov aj vysokoškolákov.

Je jedno, či si vysokoškolský študent (na IT Campe si môžeš nájsť stáž, ktorú si uplatníš ako prax v rámci povinného predmetu) alebo stredoškolák (uhradíme Ti cestu aj ubytko a na obidva dni dostaneš ospravedlnenku), či si zamestnaný alebo si prácu hľadáš, stačí, ak si IT pozitívny. Postav si vlastný tím alebo sa príď pridať k tímu, ktorý vznikne priamo na mieste.

★ ČO MÔŽEŠ ZÍSKAŤ? ★
Skúsenosti, brigádu, stáž, prácu, výhry!

To nie sú plané sľuby, kto už sa IT Campu zúčastnil, ten vie :) O skvelé ceny nie je núdza, skúsenosti, nové znalosti a kontakty na ľudí z IT firiem sú na nezaplatenie, a stáž, brigáda či dokonca dream job tu sú pre Teba na dosah ruky.

★★★★★★★★★★★★ PROGRAM ★★★★★★★★★★★★

Podrobný program ešte upresníme, ale v skratke: Začneme ráno o 8.00 hod. raňajkami a tvorbou tímov a potom už len celý deň programujeme a hackujeme, kým budeme vládať (s obedom a občerstvením, samozrejme). Stačí, ak si prinesieš notebook.

Stredoškoláci začínajú už 24.4., aby mohli skončiť trošku skôr a stihnúť cestu domov :) T.j. prvý deň od 15.00 do 20.00 hod., druhý deň od 8.00 do 15.00 hod. + o 16.00 hod. budú stredoškolské prezentácie s vyhodnotením.

Prihláška: https://goo.gl/forms/mSEpltdN8iaL7Lrh2
Vstup ZADARMO, jedlo, pitie zabezpečené.

Všetky info na www.itcampzilina.sk.